Střední odborné učiliště ŠKODA AUTO a. s., odštěpný závod

Ročník: 

Střední odborné učiliště ŠKODA AUTO a. s. je součástí ŠKODA Akademie, která byla založena v roce 2013 za účelem komplexního vzdělávání žáků a dospělých zaměstnanců.
Nabízíme kvalitní odborné vzděláváí, které je orientováno na budoucí inovativní technologie a ve strojírenských a elektrotechnických oborech rozvíjíme žádané odborníky pro ŠKODA AUTO.
Velká část přípravy našich žáků v závěrečných ročnících se odehrává na provozních pracovištích ŠKODA AUTO. Právě intenzivní seznámení se s realitou ve výrobě je jednou z nejdůležitějších souástí odborného vzdělávání. Díky pogresivním a moderním formám výuky jsme schopní rozvíjet kompetence, které jsou nezbytné pro dlouhodobou zaměstnavatelnost a konkurenceschopnost na trhu práce.
Všichni úspěšní absolventi dostanou nabdku pracovního místa od společnosti ŠKODA AUTO a. s.

Zveme Vás na 3. ročník Českolipské Burzy škol 2019 v České Lípě. Akce je určena pro širokou veřejnost, žáky základních škol, rodiče, pedagogy i zaměstnavatele. Novinky a zajímavosti k oborům studia nenajdete na internetu, ale zjistíte přímo od studentů a zástupců jednotlivých škol. MUSÍTE BÝT U TOHO na Českolipské Burze škol 2019.

Přijď na Burzu, získej informace, rozhodni se správně!